Літають постійно ці дрони, як мухи. "Білі янголи" продовжують евакуювати людей з Дружківки
Поліцейські кажуть, що залишатися у Дружківці небезпечно.
"В Дружківці дуже небезпечно. Ворог застосовує БпЛА, авіацію, касетні боєприпаси. Бачимо по дорозі багато спалених автівок", — розповів поліцейський Дмитро Соловій, який здійснював евакуацію разом із колегами.
Дорогою у Дружківку
З міста вивезли молоду родину та батька, який пережив кілька інфарктів. За словами дівчини, напередодні евакуації російський безпілотник прилетів просто на їхній город.
Разом із людьми з Дружківки вивезли і кішку Бібу. Їй трохи більше року.
Також евакуювалася 69-річна Валентина. Раніше вона жила на дев’ятому поверсі багатоквартирного будинку, але через відключення світла переїхала до оселі сина. Жінка пережила два інсульти і не може нормально самостійно пересуватися.
"Це зараз я із тростиною, а раніше постійно на ходунках. І то, ходунки залишила через те, що коли йдеш в магазин, вони торохкотять, не чути FPV-шок".
Евакуація з Дружківки
До Дружківки поліцейські їхали за чотирма заявками разом із волонтерами організації “Подих надії”. За словами заступника начальника відділу комунікацій поліції Донеччини Олександра Полосухіна, людей вдалося забрати з двох адрес.
"Зараз ми їх передаємо волонтерам і вони поїдуть до рідних в безпечні регіони", — пояснив поліцейський.


