Україна повернула з російського полону 160 військових. Серед них 115 захисників Маріуполя
Обмін полоненими 26 червня 2026
Під час чергового етапу обміну полоненими між Україною та РФ з російського полону вдалось повернути 160 військових. Усі вони були у полоні з 2022 року.
Серед звільнених сьогодні – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
Обмін полоненими 26 червня 2026
З російського полону повернули 160 військових
Україна повернула з полону 160 військових
Як повідомив Омбудсман Дмитро Лубінець, багато з повернутих із російського полону військових — це старший офіцерський склад. Загалом під час цього обміну вдалося повернути 58 офіцерів. Найстаршому з повернутих — 66 років, наймолодшому — 26.
У Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими повідомили, що серед звільнених є 115 оборонців Маріуполя.
"Усі визволені пройдуть медичний огляд, отримають необхідне лікування, грошові виплати, документи, відправляться на реабілітацію для повернення до суспільства після тривалої ізоляції у російському полоні", — повідомили у Коордштабі.
Серед звільнених з полону 115 захисників Маріуполя
Також у штабі зауважили, що США та ОАЕ брали участь у посередництві щодо обміну полоненими між Україною та Росією.


